DOKTORUNUZA BAŞVURUN

P.R.P. SAÇ TEDAVİSİ

Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve daha dolgun daha hacimli görünmesini istiyorsanız P.R.P. ile saçlarınızın nasıl güçleneceği hakkında bilgi alın!

 

P.R.P. SAÇ TEDAVİSİ

Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve daha dolgun daha hacimli görünmesini istiyorsanız P.R.P. ile saçlarınızın nasıl güçleneceği hakkında bilgi alın!

Saç Ekimi ve P.R.P Tedavisi
Saç Ekimi ve P.R.P Tedavisi

Platelet yönünden zengin plazma anlamına gelen P.R.P yöntemi (Platelet Rich Plasma) çeşitli saç sorunlarının tedavilerinde tercih edilmektedir. Özellikle saç dökülmelerini önlemek için uygulanan P.R.P. saç tedavisi aynı zamanda zayıflamış saç köklerinin canlandırılmasında da etkili olduğundan saç ekimi ile PRP yönteminin edilmesini de beraberinde getirmiştir.

OKUMAYA DEVAM EDİN

P.R.P. Uygulması Nasıl Yapılır ?
P.R.P. Uygulması Nasıl Yapılır ?

Kişinin kendi kanı kullanılarak uygulanan bu yöntem, saç tellerinin canlanmasına ve sağlıklı olmasına katkıda bulunur. PRP tedavisinde venöz kandan 10 cc. alınır. Sonrasında ayrıştırılan kandan trombosit, pıhtılaşma faktörleri, PGF (Trombosit büyüme faktörü) içeren kırmızı kan özel bir işleme tabi tutularak seyrelmiş bölgeye enjekte edilir. Doku yenilenmesini amaçlayan bu yöntem yaklaşık 30 dakika sürmektedir ve hastanın hissi kan alma ve iğne hisleri ile eşdeğerdir.

VİDEO ANLATIMI İZLEYİN

section bg
" ONLINE MUAYENE "
UZMAN GÖRÜŞÜ ALIN
Zahmetsizce Uzman Görüşü Almak İçin Resimlerinizi Çekin Bize Gönderin, Uzmanımızın Fikrini Alın.
HEMEN MUAYENE OLUN
P.R.P Saç Tedavisi Hangi Durumlarda Tercih Edilir ?
P.R.P Saç Tedavisi Hangi Durumlarda Tercih Edilir ?

Genel prensip olarak saç ekimi operasyonu 22 yaşından önce uygulanmamaktadır. Daha genç yaşta saç dökülmesi yaşayan kişilere ve saç dökülmesi saç tedavisi uygulandığı gibi hangi yaşta olursa olsun P.R.P. ve saç mezoterapisi tedavileri ölmeye yüz tutan köklerin yeniden canlanmasına, saç tellerinin sağlıklı bir yapı kazanmasına sebep olmaktadır. Ayrıca, P.R.P. tedavisi saç ekimi ortaya çıkan sonuçların korunması ve daha etkili olması içinde uygulanır.

BİZE ULAŞIN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

UZMANLARIMIZA BAŞVURUN

Formu doldurun, yaşadığınız estetik kaygılar hakkında doktorlarımızın görüşlerini alın.

HEMEN BAŞVURUN HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50 HEMEN ARAYIN 0(324) 323 17 50
DAHA FAZLA BİLGİ

SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız bu yazıyı inceleyerek güncel saç ekimi fiyatlarımız ve saç ekimi fiyatlarının nasıl belirlendiği hakkında bilgi alın!

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız, saç ekimi sonrası süreçte meydana gelebilecek değişimler ve ortaya çıkması muhtemel sonuçlar hakkında bilgi alın.

HİZMETLERİMİZ

FUE TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ

2000’li yıllar ile birlikte uygulanmaya başlayan FUE (Follicular Unit Extraction) saç ekimi yönteminin saç ekimi operasyonlarına nasıl köklü bir takım değişiklikler getirdiğini ve saç ekiminde oldukça başarılı alınmasını sağladığı hakkında bilgi alın.

CHOI (KALEM) TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ

Choi (saç ekimi kalemi) tekniği ile iğne içine yerleştirilen greftin direkt ekimi yapıldığı bu yöntem ile saçlarınızı kestirmeden yeni saçlarınıza nasıl kavuşacağınız hakkında bilgi alın.

SAKAL VE BIYIK EKİMİ

Sakal ve bıyık eksikliğini görünüm açısından sorun olmaktan çıkarıyoruz. Sakal bıyık eksikliği orunundan nasıl kurtulabileceğiniz ve bu durumun yüz mizacında nasıl önemli değişiklikler yapabileceği hakkında bilgi alın.

Saç Ekimi Kategorisine Geri Dön